bizimle çalışmak

Ekibimiz çalışmalarında holistik bir yaklaşımı benimsemektedir:
Bütün müşterilerimiz konusunda uzman olan tasarım danışmanlarimizla çalışarakmakta olup, ayrıca en iyi sonuçları elde etmek amacıyla, ekip arasında kolektif bir sorumluluk oluşturulmaktayiz. Nitekim geçmişte sunduğumuz hizmetlerden de goruyoruzki işbirliği başarınin temel anahtarıdir. Bizim becerikli birçok dil bilen desinatörlerden oluşan ekibimiz sadece tasarım yapmakla kalmamakta olup aynı zamanda zengin deneyimlerini problemlerin çözümüne katkıda bulunabilmesi yönünde marka ruhunuza aşılamaktadırlar.

work stages

En iyi başlangıç noktası örneğin inanç parametrelerinin ne olduğu gibi amaçları belirleyebileceğimiz, belirsizlik kapsamlarını minimum kılabileceğimiz, kreatif bir fikir oluşturabileceğimiz ve “markamızın nasıl olmasını istediğimizi” belirleme yönünde marka sahipleriyle görüş alışverişinde bulunacağımız, “ne yaptığımız” ve “kim olduğumuz” konusunda müşterilerin algıları ve tasarlanan unsurlara yönelik bir temel toplantı gerçekleştirmektir.
 
Özetlemek gerekirse bizler fonksiyonel, kreatif ve dinamik ekip amaçları belirlemekteyiz. Böylece surec yönetimi konusundaki metodolojiyi geliştirmekte, ilgili bütün taraflardan ilham almakta ve mağaza/şube ziyaretleri yaparak öğrendiğimiz bilgileri arttırmaktayız.
 
İşte bütün bunlar konsept tasarımının diğer aşamasına yönelik bilgiler sağlamakta olup böylece marka değerlerine dayalı bir görünüm ve dokunuş oluşturmakta ve kreatif momentumun kaybolmamasını sağlayacak şekilde çevre anlayışı ve düzenli olarak ekip toplantılarını gerektirmektedir.
 
Bu aşamanın sonunda konsept gelişiminin bir sonraki aşamasına yönelik planı belirleyecek olan gereksiniminizin bir parçasını teşkil eden kreatif yönlendirmeyi belirlemeniz gerekmektedir.
 
İşte bu aşamada bizler konseptle ilgili detaylar üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Örneğin ilgili unsurların tedarik edilmesine yönelik öncelikler listesinin belirlenmesi icin yakın bir işbirliği anlayışı içerisinde çalışmaktayız.
 
Konsept gelişiminin beklediğimiz yönü almasını müteakip detaylı tasarımı geliştirmekte ve böylece projenin bütün hususlarına yönelik nihai tasarım çözümlerini sunmakta, ilgili spesifikasyonları belirlemekte, konseptin uygulanabilmesi için bilgiler sağlamakta ve projenin zamanında gerçekleştirilebilmesi amaciyla tedarikçilerle ve müteahhitlerle yakın işbirliği anlayışı içerisinde çalışmaktayız.
 
Bütün bunları orijinal amaçların kreatif kriterlere ve neticede marka üretim elkitapçığında belirtilen unsurlara uygun olmasını sağlamak amacıyla, uygulama aşaması izlemektedir.

1

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

  • For a free call consultation click icon

    Tel: + 44 (0)20 7284 1515
  • For location map to visit the office click icon

    5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK

İş İlanları:

İş Geliştirme Elemanları
Muhasebe Elemanları
Uzman Tasarımcılar
İç Mimarlar ve Marka Tasarımcıları
Yetenekli Tasarımcılar

Lutfen CV nizi ve Portfolionuzu Jobs@campbellrigg.com adresine gönderiniz

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call