Interstep markası
Rus pazarında cihazlara yönelik önde gelen bir aksesuar imalatçısı olan “Interstep” CampbellRigg’den Avrupa Birliği piyasasına sunmayı düşündükleri yeni koleksiyona yönelik tasarım çözümleri ve şirkete yönelik yeni bir ana marka oluşturmasını istedi.

find the best electronic accessories brand concepts here

Packaging development

Packaging development

Interstep için neler yaptık…
Projenin seyri esnasında CampbellRigg kapsamlı bir araştırma ve yarışmacı bir analiz ortamına yönelik olarak “Interstep” proje yönetimiyle işbirliği yaparak bu bağlamda mobil cihazlar ve fiyatlandırmaya yönelik piyasa incelemesi yaptık. Aynı zamanda karşılaştırma ve WGSN verilerini incelemek suretiyle yeni materyallere yönelik tasarım ve moda trendlerini, aksesuarları ve spesifikasyonları inceledik. Çeşitli kategorideki aksesuarlar araştırmaya alınmış olup buna laptop çantaları, tablet ve akıllı telefon kapları dahil bulunmaktadır. Bu bağlamda Amerikan ve İngiltere piyasaları arasındaki farklılıklara yönelik karşılaştırmalı analizler yaptık.
 
Oluşturulacak olan yeni marka kimliği duygusallık ve esneklikle birleşen güvenilirlik, istikrar ve çeşitlilik gibi değerlerin aktarılmasını sağlamaktı. Yeni koleksiyonun stilinin yeni geliştirilen marka kimliğiyle tutarlı olması gerekiyordu.

creative orientation

company brand values – we pay great attention to detail

Çözümümüz
Proje ürünlerin bizzat kendilerine ve ambalajlama ve diğer poromosyonel materyallere yazılı olarak uygulanacak olan iki uygulamanın oluşturulmasıyla sonuçlandı. Bu bağlamda ambalajlamaya yönelik ilk konseptin yanı sıra seçilen koleksiyonlara ve ürün tasarımının yönlendirilmesine yönelik görselleştirmeler uygulandı. Koleksiyonlar erkeklere ve bayanlara yönelik unsurları içermekte olup çağdaş moda olan unsurlardan tutunda klasik unsurlara kadar değişmekteydi. Bu bağlamda dokulu deri, ve neoprende dahil olmak üzere ürünlerde çeşitli materyaller kullanılmaktaydı.

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

project

İş İlanları:

İş Geliştirme Elemanları
Muhasebe Elemanları
Uzman Tasarımcılar
İç Mimarlar ve Marka Tasarımcıları
Yetenekli Tasarımcılar

Lutfen CV nizi ve Portfolionuzu Jobs@campbellrigg.com adresine gönderiniz

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call