Sundance organic retail store design by CampbellRigg

Sundance organic brand identity

Daha fazla organik
Besin ve sağlık arasında baglanti büyüyerek, özellikle 55 yaş üzeri nüfusun hızla çoğaldığı bir ülkede sağlıklı ve aktif kalmak isteyen tüketicilerin olduğu bir ortamda doğal ve organik ürünleri perakende gıda işletmelerinin, en dinamik alanı haline getirmiştir.

Sundance Market için neler yaptık…
Sundance Market bütünüyle organik ve dogal gıda ürünleri üzerine odaklanan bir konsepte dayalı innovatif bir mağazacılık anlayışı sergilemektedir.

Buradaki kavram ilhamını aslında modern dünyada uygulanan eski bir bilgelikten almaktadır. Bunun felsefesi örneğin Amerikan Kızılderililerinin doğayla olan ahengi gibi eski kültürlere veya Yogi’nin holistik sağlık bakımı konusundaki derin bilgisine ait unsurlara dayanmaktadır. Bu bağlamda Sundance CampbellRigg’den yeni bir perakende iç konsept tasarımı ve iletişim unsurları konusunda yardım almak amacıyla talepte bulunmuştur.

Çözüm
Geleneksel tek bir çatı altında bütün konseptin bulundurulması yönündeki anlayıştan vazgeçilmiş olup hepsinin bir dizi uzmanlaşmış hizmetler sunduğu “birbirinden bağımsız mağazalar” serisini içeren bir market alanı illüzyonu oluşturulmuştur.

Bizler bu bağlamda bir süpermarketle ilgili uygunluk ve kalite güvencesini birleştirmek ancak buna rağmen küçük bir markette bulabileceğiniz hizmet ve sıcaklığı muhafaza etmeyi amaçladık.

The brand identity and in-store POS supplied by Rod Clarke.

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call