Bombay Sapphire East branding and integrated marketing campaign for Bacardi Global Travel Retail by CampbellRigg

Üç tekerlekli araç-triportör
Bombay Sapphire East Tayland Limon Otu ve Siyah Çekilmemiş Biber taneleriyle karıştırılan bir alkollü içecektir.

Bu alkollü içecekte Bombay Sapphire’de bulunan unsurlar mevcut olup ayrıca içeceğe gevreklik duygusu vermesi açısından hoş kokulu Tayland Limon Otu (yabancı melisa) ve bir ölçüde Vietnam Siyah Çekilmemiş Biber Taneleri eklendi. Limon otunun taze ve gevrek tadı Tayland’ın egzotik unsurlarını çağrıştırıyor. Böylece dünyanın en mükemmel Premium aromatik siyah biber taneciklerinin kullanıldığı bu alkollü içecekte Vietnam’da yapılan doğu seyahati, zengin topraklar ve tropikal güneş duygusu ön plana çıktı

Beyaz cinlerin çoğu standart bir kupada alkolle botanik unsurların kaynatılmasıyla oluşturulmasına rağmen Bombay Sapphire® Doğu Cini (East Gin) hala su buharı şeklindeyken alkolle botanik unsurları kombine eden buhar zerk eden emsalsiz bir prosesle oluşturuldu. Bu son derece hassas prosedür dünyada sadece iki tane olan ve her ikisi de sadece House of BOMBAY (Bombay Evi) tarafından kullanılan özel olarak adapte edilen Carterhead stillerini gerektiriyor. İşte bu prosesin sonucunda emsalsiz bir şekilde lezzetli olan klasik dry (kuru) cin elde ediliyor.

Manufacturing fixtures for Bombay Sapphire East at Heathrow T5 airport retail store

Bombay Sapphire East için neler yaptık…
CampbellRigg olarak havayolu ile seyahat eden kişilerin muhtemelen gidiyorken durup Bombay Sapphire East hakkında bilgi edinmeleri ve Londra’nın Heathrow 5 terminalinde niçin bu içkinin emsalsiz bir ürün olduğunu kavramalarını sağlayacak olan son derece görünebilir bir nitelikte ve belirgin bir “sensör” ekran tasarladik. Bu temaya ilişkin yorumumuzun merkezi katta gerçekleştirilmesi son derece önemliydi. Duvara ve kolona monte edilen ünite ve satış ekranı noktası markaya ilişkin araç kitinin belirli kriterlerine uygunluğu ve markaya ilişkin temel unsurların vurgulanmasını sağlayacaktı.

Bombay Sapphire East`in tarihcesinin bütün Avrupa’da havaalanlarında dağıtılması icin, sorumlu olan marka ekibimize görev verildi. Marka ekibimize katılan Global Corporate Communications ekibi kısaca en son unsurlara yönelik prosese ilişkin bilgi verdi. Global Corporate Communications ekibinin yöneticileri düzenli olarak aktivasyonların güncellenmesi ve mağazalardaki tutarlılığın incelenmesi açısından ekibimizle buluştular. Bizler tasarım ve konstrüksiyon üzerinde çalışarak üç tekerli triportörü oluşturduk.

 
Bombay Sapphire East branding and integrated marketing campaign for Bacardi Global Travel Retail

Pull up banners

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call