The above advertisement was produced and supplied by Bacardi as asset collateral

Hep birlikte geleceğe…
“Bacardi’nin hep birlikte geleceğe” şeklinde özetlenebilecek olan konseptinde müşterilerden modern günümüz toplumunun yaşadığı zorluklarla mücadele etmeleri istenmekte ve bu bağlamda sosyal bir çağrışım yaptırılarak kişinin bizzat kendisinden daha önemli bir şeyin olmadığı vurgulanmaktadır. Televizyon, ev dışı etkinlikler, kamu ilişkileri, deneysel pazarlama, önemli dijital reklam ve “birlikte yaşa, birlikte sev” gibi mültimedya iletişim yaklaşımlarının kullanıldığı program Facebook’da tanıtılmıştır. Markaya yönelik anlamlı bir farklılık oluşturabilmek için müşteriye yönelik sunulan bütün unsurların birbiriyle tutarlı olması gerekmektedir.

Marka tutarlılığının oluşturulması markanın piyasada kendisine yer edinmesi açısından ve tasarımla ilgili prensiplerin belirlenmesi açısından önem taşımaktadır. Bu nedenle her şey görsel olarak birbiriyle bağlantılıdır. Bir marka daha ziyade marka kimliğini canlı tutabilmek amacıyla imajları kullanarak adeta nefes almaya ve yorum taşımaya ihtiyaç duymaktadır.

 

Campaign activation Schiphol airport

“Bacardi Together için neler yaptık”
Bizim Bacardi Global Travel Retail’e yönelik çalışmalarımız mevcut marka varlıklarıyla ilgili unsurları içermekle birlikte aynı zamanda teşhirsel tanıtım amacına yönelik konsept fikir bağlamında gereksinim duyulması halinde görsel unsurlarında kullanılmasını gerektirmektedir. Bu ise havaalanlarında perakende seyahat ortamına yönelik bir görünüm ve dokunuş oluşturmaktadır.

Bacardi Together’in lezzetlerinin promosyonu Kopenhag Havaalanında yapıldı ve bu bağlamda bir şişe Bacardi Süper Romunu satın aldığınızda size ücretsiz olarak bir havan (barda kullanılan havan) veriliyor.

Bizler bu sebepten yeni bir marka kimliği deneyimi oluşturmak amacıyla Mojito’nun tanıtılmasına yönelim mevcut marka varlıklarının uygulanması suretiyle bir bar ve display pillar karışımı tasarladık.

Bacardi Together VM display installation in duty free airports

 

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call