The above advertisement was produced and supplied by Bacardi as asset collateral

Bacardi Oakheart branding, we’ve spiced things up a bit, international branding agency work for Bacardi Global Travel Retail duty free store design

Baharatlı…
Alkol oranı %35 olan baharatlı (iştah açıcı-mayhoş) rom olan BACARDI OAKHEART (“meşe ağacından yapılan fıçının tabanından süzülen lezzet” anlamındadır) özel olarak duman ve ahşabın tadını kazandıracak olan beyaz meşeden yapılan variller içerisinde üretilmekte olup bu varillerin seçilen baharatlar konulmaktadır.

Bu marka erkeklerin birlikte eğlenmeleri ve macerayı ve arkadaşlık bağlarını yeniden yaşamaları amacıyla oluşturulmuştur. Bu konuda hazırladığımız afişte arkadaslarinizi kendinize yakın tutun ve dostlarinizi ise daha yakın tutun şeklinde hazırlanan yazı markanın altında yatan macera ruhunu özetlemektedir.

 

Visual of Bacardi Oakheart brand building, we’ve spiced things up a bit, international branding agency work for Bacardi Global Travel Retail duty free store design

Bacardi Oakheart için neler yaptık…
Program dünyada 16 ülkeden fazla yerde devreye girmistir. Örneğin Schipol, Kiev, Kopenhag, Cancun, Mayoka ve Münih gibi havaalanlarında Oakheart içeceğini sunmaktan dolayı sorumlu olan marka ekibimiz Global Corporate Communications ekibinin yöneticileriyle birlikte görev yapmış olup gezici mağazaların ve satış noktalarının kurulmasına yönelik kreatif çözümler oluşturmuştur. Londra Heatrow 3 terminalinde programın devreye girmesi dünyanın her yerinde marka ekibimizin havaalanlarına ürünleri çeşitli şekillerde tanıtma uygulamalarının biri olarak algılanabilecektir.

a focus on lifestyle

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call