Interstep is Russia’s best cellular accessories company technology brand identity Interstep için neler yaptık…
Projenin seyri esnasında CampbellRigg kapsamlı bir araştırma ve yarışmacı bir analiz ortamına yönelik olarak “Interstep” proje yönetimiyle işbirliği yaparak bu bağlamda mobil cihazlar ve fiyatlandırmaya yönelik piyasa incelemesi yaptık. Aynı zamanda karşılaştırma ve WGSN verilerini incelemek suretiyle yeni materyallere yönelik tasarım ve moda trendlerini, aksesuarları ve spesifikasyonları inceledik. Çeşitli kategorideki aksesuarlar araştırmaya alınmış olup buna laptop çantaları, tablet ve akıllı telefon kapları dahil bulunmaktadır. Bu bağlamda Amerikan ve İngiltere piyasaları arasındaki farklılıklara yönelik karşılaştırmalı analizler yaptık. 
 
Oluşturulacak olan yeni marka kimliği duygusallık ve esneklikle birleşen güvenilirlik, istikrar ve çeşitlilik gibi değerlerin aktarılmasını sağlamaktı. Yeni koleksiyonun stilinin yeni geliştirilen marka kimliğiyle tutarlı olması gerekiyordu.

find the best electronic accessories brand concepts here

Interstep product and packaging design by CampbellRigg

Packaging development

Interstep fashion pattern product and packaging design by CampbellRigg

Packaging development

creative orientation

company brand values - we pay great attention to detail

Çözümümüz
Proje ürünlerin bizzat kendilerine ve ambalajlama ve diğer poromosyonel materyallere yazılı olarak uygulanacak olan iki uygulamanın oluşturulmasıyla sonuçlandı. Bu bağlamda ambalajlamaya yönelik ilk konseptin yanı sıra seçilen koleksiyonlara ve ürün tasarımının yönlendirilmesine yönelik görselleştirmeler uygulandı. Koleksiyonlar erkeklere ve bayanlara yönelik unsurları içermekte olup çağdaş moda olan unsurlardan tutunda klasik unsurlara kadar değişmekteydi. Bu bağlamda dokulu deri, ve neoprende dahil olmak üzere ürünlerde çeşitli materyaller kullanılmaktaydı.

Interstep St Petersburg, Russia packaging design by CampbellRigg

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call